• Анонім

  Поздоровляю!

 • вітаю і бажаю успіху цьому проекту!
  судячи з адсенсу, ти дійсно розраховуєш на чималу аудиторію 🙂 хай вона такою і буде)

 •  Дякую. 🙂

 • Класний проект, от тільки чи jar формат скоро не відійде у минуле?

 • jar-формат немає нічого спільного з сайтом. Йдеться про “Чашу ігор” чи “Глечик ігор” – ось що мається на увазі під Jar of Games. 

 • флеш, звичайно досить потужна штука, але як нарахунок html5? на мою думку він скоро витіснить флеш

 • html5 – це вдосконалена мова розмітки. Він дозволяє створювати дуже красиві сайти і, цілком можливо, через деякий час витіснить флеш з цієї сфери. Та вже сьогодні мало хто створює сайти на флеш (тому що вони погано індексуються пошуковиками).

  Що ж стосується конкретно ігор, то html5 дозволяє створювати тільки найпримітивніші з них, тоді як флеш постійно вдосконалюється в цьому плані. Наприклад, найближчим часом буде введена апаратна підтримка графіки, що означатиме можливість створення повноцінних 3D-ігор на флеші. На даному етапі немає жодних причин припускати, що html5 якимось чином зможе витіснити флеш з цієї сфери. Що буде в майбутньому – ніхто не знає.

 • найпримітивніші? chrome.angrybirds.com – не думаю, що це дуже примітивно, мені сподобалось.
  про флеш сайти я й не кажу, вони щодня втрачають популярність, але от ігри…
  якщо гугл вже випустив хромбуки, на яких всі ігри/додатки йдуть через html5, то варто задуматись

 • Гра виглядає досить красиво за рахунок графіки (і бренду), але якщо придивитися, рівень анімації найпримітивніший. Ну немає у html5 інструментів для повноцінного створення ігор. Можна погратися, помучитися і за рахунок надтитанічних зусиль зробити щось більш-менш схоже на гру, тоді як на нормальній мові програмування це пишеться за кілька днів.

  Взагалі, ігровий ринок дуже перспективний, тому можна очікувати, що розробники html5 будуть рухатися в цьому напрямку. Можливо за кілька років ми побачимо дійсно хороший фреймворк для створення ігор. Тоді буде сенс задуматися про перехід. Перекодувати ігри з флеш на html5 – не така вже й велика проблема.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.