Автор фотографії:
Найчастіше це відчуття виникає, коли ви намагаєтеся змінити життя і почати рухатися за своєю мрією. В таких випадках надзвичайно важливо пам’ятати, що те, чого ми не робимо, іноді має не менше значення ніж те, що ми робимо.
Зрештою, кожній людині виділено всього 24 години на добу. Але одним цього виявляється цілком достатньо, щоб все встигати, а інші ніяк не можуть взятися за “найважливіше”, постійно плутаючись у павутині “необхідних справ”.
У кожного з нас є завдання, як необхідно виконати. І що більше експериментів ми здійснюємо, що за більше проектів хапаємося – то більшим стає перелік “необхідних справ”. Якщо у вас три блоги і чотири офлайн-проекти, то можу побитися об заклад, що ваше життя розписане до години. І для того, щоб виділити час собі, доводиться чимось жертувати.
Парадокс полягає в тому, що людині притаманно вважати за необхідне звичні обов’язки, які насправді можна без особливої шкоди виключити зі свого щоденного “раціону”. Коли, прокидаючись вранці, ви прокручуєте в думках перелік справ, які плануєте зробити сьогодні, спробуйте дати відповідь на питання: “Скільки з них можуть бути виключені без значних наслідків?” Зрозуміла річ, іноді ви будете відчувати дискомфорт, відмовляючись від справи, якою займалися щоденно протягом тривалого часу. Але саме це рішення дозволить звільнити час для нових можливостей.
Труднощі полягають в тому, що зазвичай відмова від “важливих речей” не буває взагалі без наслідків. І якщо ви спробуєте спрогнозувати, що трапиться, наприклад, якщо ви відмовитеся від основної роботи на користь хобі, то результат вам навряд чи сподобається. Та що там робота, дехто не може відмовитися навіть від набагато менш важливих речей.
На моє тверде переконання, це і є одна з причин, яка заважає людям (і мені в тому числі) суттєво змінити своє життя на краще. Люди повністю зосереджені на мінімізації негативних наслідків своїх рішень, замість того, щоб максимізувати позитивні. Адже, наприклад, прибуток, який можна отримати перетворивши своє хобі на прибутковий бізнес, багатократно покриє втрати, пов’язані зі звільненням із основного місця роботи.
Я спеціально наводжу дещо гіпертрофовані приклади, адже вони дозволяють краще зрозуміти основний принцип. Та як би там не було, пам’ятайте – відмовлятися від звичного плину життя:
- важко;
- абсолютно необхідно, якщо ви прагнете щось змінити.
“Наївно щодня їздити однією і тією ж дорогою, сподіваючись потрапити у нове місце”.
Устали от жары? Вам помогут “жалюзи плиссе” – лучший способ оградить себя от назойливого солнца.
Не знаете где купить детские весы? Обратитесь в интернет-магазин “Немовлятко”!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)