• Варто чекати на певний АРI, щоб вручну кожен раз не доводилося проводити таку операцію.

 • “Теоретично, копіпастер може скопіювати статтю перш, ніж її проіндексує
  Яндекс, запропонувати її в сервіс “оригінального контенту”, як свою, а
  вже після цього розмістити на власному сайті з претензією на
  першоджерело. ” – цього не передбачається, навіть теоретично, адже треба спершу дочекатись, поки заявка буде прийнята системою, затверджена. Тільки після цього можна публікувати контент у себе на сайті. Дуже “зручно”..

 • В тому то й річ, що нічого подібного. В сервісі конкретно сказано, що статтю можна публікувати одразу після додавання. Ніякого “підтвердження” чекати не потрібно.

 • Якщо буде API, думаю, “білі” сайти масово його використовуватимуть і це дійсно буде зручно.

 • іншими словами, ті блогери, які не хочуть витрачати свій час на це завантаження-ухвалення, будуть вважатися яндексом потенційними копіпастерами :/

 • В теорії – ні. Це швидше спосіб “зарезервувати” за собою першість на тексти, які автор вважає особливо цінними і не хоче, щоб через недосконалі алгоритми пошуковик сприйняв за першоджерело інший сайт.

  З іншого боку, не відомо, наскільки досконалим і продуманим виявиться новий сервіс. Потенційно, якщо автор не подасть заявку в “оригінальні тексти”, а копіпастер встигне зробити це раніше, ніж Яндекс проіндексує розміщену статтю, то першоджерелом вважатиметься саме ресурс копіпастера. Втім, це тільки припущення. Цілком можливо, що у Яндекса є якись захист проти цього. Правда поки що важко сказати, який.

 • Все може бути))

  Найбільше обурює отаке перекладання роботи на блогерів. Виходить, всю роботу за цей яндекс виконай, а він весь такий красивий і розумний.

 • Ага, мені найбільше сподобалося, що після цього всього вони дозволяють собі писати: “Зверніть увагу, що врахування вашої заявки в роботі пошукових алгоритмів не гарантується…”

  Тобто мало того, що всю роботу потрібно виконати, так ще й не факт, що це на щось вплине. 🙂

 • Так, корисна функція, тільки зроблено все череж “ж”. Є обмеження для сайтів з тіц 0, а якраз з них найбільше копіюють більш авторитетні ресурси. Так молоді сайти ще більше постраждають.

 • Обмеження для сайтів з ТІЦ 0 введене на період тестування. Коли сервіс запуститься офіційно, обмеження буде зняте.

 • ну в такому випадку все досить непогано

 • Djalin

  нічого дивного – це дурниця – до того ж не робоча, потребує багато ресурсів і так далі, крім того потрібно забезпечити першість (ніхто не боронить – мені передерти  з форуму – де адміністратор просто не встежить і запостити собі), крім того давно існують пінги які начебто й покликані сповістити про публікацію – дивно чому яндекс не осилив досі цього?

 • Дурня якась лишня робота, яку мало хто проводитиме. Яндекс взагалі доволі неадекватна пошукова система. І чим більш вона неадекватніша, тим більше втрачає своїх користувачів. Видача Яндекса по якості в рази поступається гуглівській. 

  Дивний такий крок. Чому б не зробити автоматом все, чому в Яші нема потужностей індексувати контент в ту ж хвилину з його появою, в Гугла контент моїх сайтів влітає за секунди і вже стає ясно чий він.

 • +1

 • О, я вже уявляю, як копіпастери кинулись зараз дерти давно опублікований контент з відомих сайтів, заливати на Яндекс і на свій сайт 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.