• У мене запитання – де ти береш код ігор для вставки?
  Здається на офіціних сайтах такого коду немає.
  Можливо тобі варто зробити такий код як на http://onlineguru.ru/
  Там, коли вставляєш код гри на блог, можна перейти на гейм гуру перед початком гри.

 • На якій основі якої ліцензії поширюються флеш ігри? Які умови копіювання та публікації? 

 • Питання дистрибуції ігор дуже широке і цікаве. Воно не стосується блогосфери напряму, тому в статті я про це не писав, але в двох словах розповім:

  Порталам вигідно, щоб проспонсоровані ними ігри розходилися по якомога більшій кількості сайтів в інтернеті, тому вони всіляко сприяють їх розповсюдженню. По перше є такі сервіси як Mochimedia, Flash Game Distribution та Playtomic де всі ігри можна або завантажити у вигляді swf-файлів або ж вставити код (таке є тільки на Mochimedia).

  Окрім того більшість великих ігрових порталів з мільйонним трафіком (Kongregate, Armorgames) як правило мають розділ “Games for your site” де розміщені проспонсоровані ними ігри. Інші видавці можуть абсолютно законно брати звідти або безпосередньо swf-файли або знову ж таки код для розміщення.

  90% ігор на порталі Jar of Games хостяться на моєму хостингу (спеціально для цього я купив VPS). Інші – це вставлені флешки з інших порталів.

 • Про типи ліцензій флеш-ігор я писав в статті на Nub.com.ua.

  Якщо коротко: ігри купуються у розробника порталом-спонсором, який вбудовує у гру свій брендинг. Після цього гра абсолютно безкоштовно і законно розповсюджується по максимальній кількості ігрових порталів в інтернеті. Спонсору це вигідно, тому що люди будуть клікати по брендінгу всередині гри і переходити на його сайт. Це якщо в двох словах…

 •  О, дякую. Ніколи не задумувася над такою схемою монетизації флешок 🙂
  Досить цікаво…

 • Дякую. А чому не робив україномовний чи рос. портал? Чому саме забугорний?

 • Хотів спробувати нову для себе сферу. Крім того, всі флеш-ігри англомовні, україномовних я не бачив (якщо такі існують, то їх дуже мало). Ну і можливості для монетизації куди більші.

 • Я на своєму колишньому сайті теж ПР підняв до 3-х, хоча ніде не просував. Лише зробив нормальну внутрішню перелінковку, ну і було кілька лінків з хороших сайтів(то з коментів, то з анкет). Це було десь на 2 місяці життя блогу усього з кількома статтями.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.