• Особисто я пишу для читачів, які ЛЮБЛЯТЬ читати, але не мають достатньо часу для довгих текстів без драматургії розвитку. Писати для тупаків? Навіщо?

 • Думаю, більшість авторів люблять читачів, які в свою чергу люблять читати. Але зважаючи на інформаційне навантаження і велику кількість контенту, який проходить через їхню свідомість щодня, у читачів об’єктивно не вистачає часу, щоб поглинути все. Це не робить їх тупаками… Просто особливість сприйняття інформації.

 • Дуже цікаві думки з більшістю яких я погоджуюся так що навіть не хочеться нічого додати))) Тільки дивно читати це на блозі який я вважав трохи нудним через надмірну літературність стилю написання. 

  А тепер всеж таки щось додам. Можна писати наче доктор наук, досвідчений науковець, геніальний філософ. Але перш за все треба відповідати тому рівню і бути тим науковцем, філософом або професором. Треба просто бути самим собою, і тоді в тебе навіть думок не буде виникати в якому стилі тобі писати.

 • tigrus

  Так, я за собою помічаю також такі гріхи:), не знаю, чомусь так виходить, буду старатися випрявлятися.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.