• Найкрутіше це 0 зовнішніх посилань зі сторінки – і будеш щастя. Розкуплять все

 • Ну я описав у статті, що буває, якщо зі сторінки буде 0 зовнішніх посилань. Втім, це звичайно право кожного конкретного вебмайстра. Особисто мені набагато приємніше робити сайти для людей, ніж для Sape чи будь-яких інших рекламно/лінкових систем.

 • Цю статтю треба було писати ще 5 років тому) додам від себе “хитрощів”

  1. Перед встановлення коду та індексацією знайдіть на сайті всі сторінки з PR та поставте на них лінки з головної сторінки (хоч у вигляді крапок), чим більше, тим краще. Після індексації можете зняти. Система буде вважати їх другого рівня і ціна лінків на них зросте в 2-3 рази.
  2. Якщо потрібно відкрити деякі лінки для гугл, прицьому не збільшуючи к-сть зовнішніх лінків на сторінці в sape, використовуйте noindex

 • Pingback: Максимізуємо прибуток завдяки біржі лінків Sape. Частина 2: Встановлення коду та вирішення можливих проблем | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.