В попередній статті я розповідав про попередню підготовку блогів для встановлення системи Sape з метою отримати максимальну віддачу від продажу посилань. Сьогодні ж ми перейдемо безпосередньо до процесу встановлення коду.
Сподіваюся, ви вже встигли зареєструватися в Sape. Тоді заходимо в інтерфейс веб-майстра і натискаємо кнопку “Добавить площадку“.
Система запропонує вам посилання на кілька варіантів коду для хостингу з підтримкою різних опцій. Оскільки ми говоримо про встановлення коду Sape на WordPress, то вам потрібно вибрати варіант: “Для хостинга с поддержкой PHP“.
Після цього Sape запропонує вам перелік простих інструкцій. Вам потрібно буде завантажити zip-архів з допоміжними файлами системи та завантажити його вміст в кореневу папку свого блога. Це буде та сама папка на вашому хостингу, в яку ви свого часу встановлювали WordPress.
Папка з файлами Sape має довгу та нерозбірливу назву, яка є унікальною для кожного користувача. Після того, як завантажили її на свій хостинг, обов’язково виставте для папки права 777 (тобто повністю відкрийте її для редагування). Зверніть увагу, що права 777 потрібно виставляти саме на папку, а не на файл sape.php, який знаходиться всередині неї.
Після цього потрібно вбудувати код Sape в шаблон вашого сайту в тих місцях, де будуть показуватися посилання. Система пропонує кілька варіантів розміщення коду, наприклад, щоб виводити лінки одразу в трьох чи чотирьох місцях сайту. Це може знадобитися, якщо ви плануєте розміщувати велику кількість посилань на кожній сторінці. Втім, оскільки останнім часом я розміщую не більше 3 посилань на одній сторінці, то не бачу жодних підстав розміщувати їх в різних блоках.
Ось код, який я використовую:
<?php if (!defined('_SAPE_USER')){ define('_SAPE_USER', 'назва_вашої_папки'); } require_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'._SAPE_USER.'/sape.php'); $o['host'] = 'site.com.ua'; $o['charset'] = 'UTF-8'; $sape = new SAPE_client($o); unset($o); unset($o); echo $sape->return_links(); ?>
Цей код дещо відрізняється, від дефолтного, але для більшості українських блогерів він підійде краще.
У стрічці define(‘_SAPE_USER’, ‘назва_вашої_папки’) не забудьте змінити слова “назва_вашої_папки” на назву папки, з файлами sape, яку ви раніше завантажили у кореневу директорію блога.
У стрічці $o[‘host’] = ‘site.com.ua’ вкажіть домен вашого сайту (це допоможе позбутися деяких помилок в майбутньому, хоча сама по собі стрічка необов’язкова).
Насамкінець, якщо для кодування вашої бази даних використовується UTF-8 – потрібно обов’язково вказати це стрічкою $o[‘charset’] = ‘UTF-8’ , інакше при розміщенні лінків отримаєте абракадарбру.
Додати код можна практично в будь-яку частину сайту, але я зазвичай намагаюся з не розміщувати посилання у футері, щоб пошуковики не сприймали їх за продажні. Одним з найефективніших рішень є розміщення посилань у сайдбарі. Немає нічого простішого, ніж додати ще один віджет із заголовком “Реклама” або “Спонсор” і вставити туди код Sape.
Невеличка проблема полягає в тому, що у стандартних текстових віджетах php-код не виконується. Але це легко вирішується завдяки плагіну Executable PHP widget.
До тих пір, поки на сайті не будуть куплені лінки, код Sape ззовні ніяк не можна визначити. Щоб перевірити, чи коректно встановився код, потрібно додати стрічку $o[‘force_show_code’] = true; безпосередньо перед $sape = new SAPE_client($o); Якщо все зроблено правильно, то тепер при перегляді коду сайту на місці, де встановлено код Sape ви побачите стрічку <!–check code–>.
Якщо перевірка пройшла успішно і стрічка <!–check code–> з’явилася у коді сторінки в тому місці, де ви плануєте виводити рекламу, значить все готово для додавання сайту в систему. Все, що від вас вимагається – обрати тематику та ввести URL.
Продовження статті читайте тут: Налаштування після додавання сайту в Sape.
Якщо ви хочете стати моїм рефералом, зареєструйтеся за цим лінком. Своїм рефералам я завжди допоможу порадою в межах власних компетенцій.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Монетизація з допомогою Sape. Частина 3: Налаштування після додавання сайту у систему | Українська блогосфера ()
Pingback:Максимізуємо прибуток завдяки біржі лінків Sape. Частина 1: Підготовка сайту для встановлення системи | Українська блогосфера ()