• Віктор Якубів

  А Вас не турбує різниця між мовами сайтів? Тобто сапа дає лінки російською, а на “Українській блогосфері” статті українською мовою, як і більшість українських блогів. Тим більше, що “Спонсор публікації: Хотите порадовать своего ребенка…” не дуже красиво звучить, хоча я вже автоматично даний абзац пропускаю і читаю “чистий” текст статті. 🙂

 • станіслав

  Мутна система, як і всі бізнес ініціативи, що йжуть з Росіі. Ч
  якби автора не читав давно, то відписався б можливо, позаяк схоже, що та система просто збирає інформацію.

 • Ні, не турбує. Це повинно турбувати рекламодавця, а не мене. А постійні відвідувачі, я ви правильно зауважили, просто не помічають подібну рекламу (хоча конкретно “спонсор поста” до сапи не має ніякого відношення).

 • Подібних систем насправді досить багато і не тільки в Росії. Не уявляю, навіщо їм збирати інформацію… банальне розміщення лінків за гроші. Але якщо й так, то Google і Facebook також збирають інформацію. 😉

 • станіслав

  Питання вибору, Ярослав. як завжди. Також смаку і рівея ризику.

 • Віктор Якубів

  Так. Але ж Ви автор ресурсу і саме Вам вирішувати, що буде нормально виглядати, а що погано. Не можна ж продавати те що попадеться.

 • Станіслав

  … коли  я пишу на ФБ або Гуглі я приблизно розумію ризики, розумію хто і як може злити інформацію і яку відповідальність за це вони можуть понести.

 • Головне в sape – правильно вибрати кількість посилань і вибрати ціну.
  Правильне зауваження про постовий російською 🙁


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.