В багатьох публікаціях, які так чи інакше заторкають тему монетизації блогів, лейтмотивом звучить думка про те, щоб відмовитися від традиційної найманої праці на користь заробітку з блога. Більшість новачків у цій сфері мріють про те, щоб рано чи пізно почати забезпечувати своє життя улюбленою справою.
Тому сьогодні я вирішив поділитися кількома своїми думками щодо цього питання.
Постійні читачі “Української блогосфери”, мабуть, пам’ятають, що наразі я поєдную роботу над своїми проектами із посадою редактора інтернет-порталу. І не зважаючи на те, що в майбутньому я розраховую досягнути відчутних прибутків на власних проектах, все ж, відмовлятися від найманої праці поки що не планую.
Якщо прочитавши кілька історій успіху ви вже готові “спалювати мости” і негайно звільнятися зі свого теперішнього місця роботи, щоб повністю віддати себе блогінгу, можливо, вам буде цікаво ознайомитися з моїми аргументами на користь поєднання (принаймні на перших порах) найманої праці та хобі.
1. Рівень конкуренції в інтернеті суттєво зріс
Якщо раніше почати заробляти в інтернеті було справді просто, то поступове насичення цієї сфери призвело до того, що сьогодні вам доведеться докласти набагато більше зусиль для входження. Постійний прибуток від найманої праці дасть вам змогу дещо полегшити цей процес.
2. Вміння керувати собою
Більшість людей не мають достатньої сили волі, щоб контролювати своє власне життя та мотивувати себе на виконання тих чи інших дій. Я майже на 100% впевнений, що читаючи це, ви саркастично посміхаєтесь, мовляв: “Ну мене то це точно не стосується!” На жаль, більшість людей недооцінюють силу власної ліні. І за собою я теж це неодноразово помічав.
3. Готовність працювати безкоштовно
Вам доведеться працювати над розвитком проекту кілька місяців, а можливо навіть років, перш ніж він почне приносити помітну віддачу. Відмова від основної роботи на цей період означатиме, що у вас не буде інших джерел прибутку. Чи готові ви на це?
4. Впевненість та спокій
Заробіток в онлайні не такий безтурботний, яким зображають його численні блогери, що боряться за вашу увагу. Насправді, у більшості випадків, традиційна наймана праця дає вам набагато більшу впевненість та спокій у вигляді сталого потоку готівки.
5. Нові горизонти
Наймана праця (особливо, якщо сфера діяльності не співпадає з тематикою блога) дозволяє розширити ваші горизонти і постійно знаходити нові цікаві теми для публікацій. Взагалі я належу до того типу людей, які вважають, що найцікавіші ідеї виникають на перетині сфер та компетенцій. Тому чим ширшим буде ваш світогляд, то більш продуктивним, цікавим та несподіваним виявиться ваш блог.
Пам’ятайте, інтернет за своєю природою є надзвичайно гнучким і постійно динамічно еволюціонує. Сьогодні ви не зможете з певністю сказати, чи виявиться успішним ваш новий проект завтра. То чи не краще укріпити свої тили?
Хоча, з іншого боку, знайома мені й протилежна точка зору – коли люди свідомо “спалюють всі мости”, тим самим підвищуюючи власну мотивацію займатися блогінгом. Вочевидь, це просто не мій шлях…
А ви як ставитесь до цього питання?
Вам нужно поднять сайт в поиске? Обратите внимание на профессиональные услуги по продвижению!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Чому блоги рідко приносять високий прибуток або Що не так з монетизацією? | Українська блогосфера ()