• Заробити самим лише блогінгом(особливо українським) на життя практично нереально. Це вдається певно не більше ніж 10 чоловікам в Україні. Але працювати в інтернеті розвиваючи різноманітні сайти і займаючись SEO та різними способами відкачки віртульного потенціалу в реальні гроші можливо. Я вже понад 2 роки як ніде не працюю на дядю і вистачає на більш-менш пристойне життя в мільйонному місті. Теперішні доходи перевищують ті що були до кризи на офлайновій роботі в пристойній компанії.

 • Як на мене, то проблема у тому, що для пересічного громадянина “робота в інтернеті”=”халява”. Звідси приходить розчарування.

 • The Lex

  http://www.ixbt.com/editorial/fishday/fishday-24.shtml
  Досить докладна стаття про “інформаційний ринок”. Дозволю собі цитувати доречне:

  Поэтому новоявленный «информационный рынок» с самого начала оказался в положении классического развала с китайским товаром: тысяча ларьков, в которых продаётся почти одно и то же (по крайней мере, внешне), и найти «правильный» ларёк можно только методом слепого тыка. При этом вроде бы известно (слухами земля полнится), что более-менее пристойная продукция где-то, конечно, есть. Но где она, как её найти, и каково соотношение качества и цены — этого вам даже продавцы не скажут. Причём не из вредности, а просто потому, что сами ничего не знают. Ну а в нашем случае всё ещё забавней: поскольку оценка степени адекватности мартышек с ноутбуками — штука довольно дорогостоящая (чаще всего дороже всех мартышек и ноутбуков вместе взятых), работодатель на ней, как правило, экономит — в результате чего о качестве товара не имеет никакого понятия и он сам.

  Епітет “мавпи з ноутбуками” як на мою нескромну думку найбільш доречний та реально ілюструє наявну ситуацію у “блогосфері” у тому числі. Нє?

 • Більше того, існують прогнози, що вже в найближчому майбутньому цінною буде не інформація (остання вже зараз є легкодоступною і знеціненою), а вміння знайти серед масиву інформації саме те, що потрібно. Будуть навіть спеціалісти з пошуку, які отримуватимуть чималу плату за свої послуги.

  Власне, а чого ще можна було очікувати після руйнування всіх бар’єрів для входження в інформаційну сферу?

 • The Lex

  Цікаво, що ти так і не зрозумів що ніхто ніякі бар’єри не тільки не руйнував, а взагалі стаття якраз про те, що уся “інформаційна сфера” складається з загальновідомих та банальних фактів – це як мінімум, а як максимум – з “білого інформаційного шуму” взагалі. Я би сказав грубіше, але точніше: зі сміття. Оце якраз те, до чого саме “зруйновано усі бар’єри”. А до справжньої інформації – справді цінної, а не “професійно блогерської”, и справді корисної – до неї “бар’єри” як були, так нікуди і не ділися, так і взагалі не планують діватися.

  Отака …, малята. (к)

 • Та як же не руйнував? Хочеш сказати, що розмістити інформацію в межах доступності мільйонів потенційних споживачів сьогодні не простіше, ніж, скажімо, 20 чи навіть 10 років тому?

  Одна лише проблема: глобально, у відносних показниках, кількість сміття не змінилася. Його як було 90%, так і залишилося. Змінилася тільки загальна кількість інформації.

  P.S.: Хоч мені зазвичай цікаво дискутувати з тобою, все ж я, мабуть, втримаюся від спокуси, якщо ти будеш продовжувати підкреслено маніпулювати термінами на зразок “справді цінної, а не професійно блогерської”. Власне, професійна інформація у більшості випадків і є “справді цінною”. Твій сарказм в даному випадку не зрозумілий. Чи ти вважаєш “справді цінною” інформацію з литдибрів та “затишних особистих щоденничків”?

 • The Lex

  Доречі, інформація з “литдибрів та затишних щоденничків” якраз таки цінна, позаяк відображає прямі думки, вподобання, захоплення, контакти і таке інше беспосередньо тих самих “мільйонів потенційних споживачів”, про яких згадуєш ти. Тому цінний Фейсбук і йому подібні “в контактє”. Бо це – саме _информація_. А не _професійно_ (!) створена її подоба.

  Це не сарказм – це констатація факту. Хочеш – ще раз перечитай “31 день з Дареном Роузом” і про яку саме “інформацію для професійного блогера” він пише. Я такі знову не правий?

  Кидай вже мантри “маніпулюй термінами” і “неконструктивна критика” – нудно їй-бо. 🙂 “Інформаційний світ” про який ти згадуєш – набагато ширший, жорстокіший, швидший, і цікавіший. Такі да, я сподівався що “Українська блогосфера” буде писати про нього, а не застрягне на “як налаштувати вордпрес” і “поради професійному блогеру від …”

  Добре, я зав’язую: діла таки не буде – нічого не змінилося – ні “горизонтів”, ні “перспектив” нема – даруй що знову згадав про те.

 • The Lex

  Про що тут сперечатися? Тут он у пості “про професійність” починаються розповіді про буцімто “сумнівну необхідність професійної освіти” (к) Результат ми можемо спостерігати в усіх сферах нашого сучасного життя. Ти там про журналістів згадав “без диплому” – оно поглянь на сьогоднішні онлайн-таблоїди: помилка на помилці, часто тупий копіпаст нормально зробити не можуть, про _авторські_ колонки я вже взагалі мовчу. Так що тут і дискутувати нема чого: далеко не 90, а набагато більше відсотків того “інформаційного світу” сьогодення генеруються а) непрофесіоналами; б) не тямущими у тій сфері, про яку намагаються писати. І той факт, що вони за це ще й гроші отримують, ніякого “професіоналізму” у початковому розумінні цього слова ні їм, ні їхньому “інформаційному продукту”, не додає.

 • Тобто ти стверджуєш, що для того, щоб бути професіоналом, потрібно обов’язково закінчити університет (інший вищий навчальний заклад) за профільною освітою?

  Здається мені, що твоя фанатична впевненість у власній правоті заважає почути співрозмовника. Як наслідок, виходить що всі професійні блоги погані (я правильно тебе зрозумів?). Ну ок, нехай так…

  Але якщо трішки відволіктися від бажання власне “зачепити” співрозмовника і подивитися на суть, то теми для дискусії немає. Про що ми сперечаємося? Що 90 (або більше) відсотків інформації – це сміття (білий шум)? Здається, тут ми сходимося в поглядах…

  Для мене “професійний” є синонімом “цінного” – тобто такого, який корисний для споживача. Тобто за замовчуванням, якщо інформація не цінна, значить вона не професійна. Звісно, в будь-якому разі все залежатиме від цільової аудиторії. Те, що може видатися тобі нудним, буде цікавим сотням інших людей. Ті самі поради щодо налаштування вордпресу цінні для тисяч авторів, які шукають інформацію про створення автономного блога. Готовий в це повірити, чи знову заперечуватимеш?

 • моя думка що блогінг може стати основним заробітком лише тоді, коли ти пропонуєш через нього свої послуги і розкручуєш свій бренд.
  А якщо просто вести блог в форматі “СДЛ” то це лише додатковий заробіток.

 • Чому обов”язково заробити на блозі?
  Блог – як додатковий заробіток, а так можна безліч проектів створити!

 • Тут я з тобою не погоджусь
  Диплом ні грамотності, ні розуму не додає.
  Тільки якшо сам захочеш!

 • Pingback: Чому блоги рідко приносять високий прибуток або Що не так з монетизацією? | Українська блогосфера()

 • Теперішні доходи перевищують ті що були до кризи на офлайновій роботі в пристойній компанії.Головне, щоб робота подобалась.

 • >цінною буде не інформація, а вміння знайти серед масиву інформації саме те, що
  потрібно
  Факт. Вже неодноразово переконався у тому, що люди не вміють шукати…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.