• “Пам’ятайте: починати хорошу справу завжди “занадто пізно”” – якось песимістично звучить… і віяння від статті таке. Я схиляюсь до того, що ні про що не потрібно жалкувати, тому що так важче психологічно. Краще додати краплю позитиву, наприклад, наступну: навіть якщо ви і могли почати справу 5 років тому, то однозначно відшукаєте за цей період ті починання, які були результативними і приємними. Тобто розпочинати ніколи не пізно… 🙂

 • Сам не раз те саме думав і на собі переконався як це невигідно втрачати дорогоцінний час, але схиляюсь більш до думки про те, що почати не пізно ніколи

 • Якщо пізно “завжди” – значить не пізно ніколи. 🙂

 • The Lex

  Можна якісь конкретні приклади зі списку “Будь-який успішний підприємець розповість вам, як він жалкує, що не почав свій бізнес на 5…”? 🙂

 • Регулярно натрапляю на цю думку, читаючи інтерв’ю з власниками і топ-менеджерами компаній. Спеціально я їх не зберігаю, тому Google в допомогу.

 • взагалі бажано починати справи для того щоб їх довести до чогось, так можна напочинати справ і кинути їх радіючи що почав вчасно 😉 Так, шось це на відмазку виглядає… пішов вчити вордпрес.

 • Анонім

  Я не знаю, чи жалкую, що я не розпочав займатись блоґом 5 років тому, але точно жалкую, що, коли я починав це робити, я не мав ніяких знань з SEO. Тепер вчу цю річ і починаю бачити, які дурниці я утнув. 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.