• обидві теорії не правильні) Наполеглива праця та навчання не гарантують стати багатим, а з іншого боку більшість бідних працюють дуже немало і при цьому не стають багатими. 

 • Сам по собі той факт, що людина “багато працює”, нічого не означає. Потрібно ще знати, що і як робити.

  Думаю, що людина, яка, скажімо, спробувала б перенести воду з одного відра в інше за допомогою решета, теж була б змушена “багато працювати”. А толку?

 • Як на мене, то ця картинка актуальна для країн з, як то кажуть, розвинутим капіталізмом.
  В наших краях я б в деяких пунктах дуже засумнівався. За прикладом далеко ходити не треба: хіба селяни, або шахтарі не працюють тяжко? Та в нашій країні є люди, які світу Божого за роботою не бачать. І де їх багатство?
  Тут багатії кривлять душею, коли кажуть про те, що їх успіх – від тяжкої праці і не більше. Ну так, Ахметов, наприклад, тяжко працює. Як і синочки наших діючого та екс президентів.
  А от відповіді бідних людей дуже нагадують якраз наші реалії. Бо стати багатим (не середнього статку, а саме багатим) в нашій країні без зв’язків та ще й законним шляхом – нонсенс. Назви мені кількох таких багатіїв.

 • Частково згоден – політичний режим може мати вплив на дієвість принципів, описаних у статті. Але не варто пересмикувати… Чи ви справді вважаєте, що робота Ахметова простіша, ніж робота середньостатистичного селянина або шахтаря?…

  Про всяк випадок: під важкою працею не обов’язково мається на увазі фізично важка праця.

 • Справа в тому, що можна багато працювати, вчитися але боятися щось зробити. Більшість якраз боїться почати якусь свою справу.

 • Як я вже писав вище – справа у боязні. В мене нічого не вийде, це лише фантазії, тут потрібен початковий капітал, а за що я буду жити якщо кину мою нікчемну роботу, а що скажуть люди… Список можна продовжувати і продовжувати. В кожного бувають ідеї які можуть привести його до успіху, але тільки одиниці ці ідеї намагаються реалізувати.

 • Ніхто не каже, що простіша. Але чомусь при практично рівних зусиллях Ахметов має мільярдні статки, а шахтарі часто голодують.
  Якщо під терміном “підприємлимість” розуміти вміння красти та експлуатувати, то в мене питань нема 🙂

 • Потрібно менше працювати і більше заробляти.
  Графік не дуже правдивий.

 • Ти правий. Наприклад у багатьох думка “боюсь багато заробляти”

 • Ахметова простіша, ніж робота середньостатистичного селянина або шахтаря?…
  Ясно шо простіша…

  Але є купа прикладів, коли заробляють багато і чесно, от тут і треба талант.

 • Навчання в Україні взагалі нічого не дає. Це якісь європейські ідеали. Коли хороший вуз = хороша робота = хороші гроші. Це все не про нас.

 • Sergstor

  Згідний повністю з графіком. Багатих і бідних відрізняє проста психологія. Один може побачити можливості і  запропонувати іншому роботу(Це – багатий). А той кому пропонують роботу (той, що бідний) або не бачить можливості, або боїться її реалізувати. Тому в графіках така різниця. Хто бідні? Наймані працівники.  Все на що себе орієнтують то це на пошук багатого ідіота, котрий буде дарувати гроші за те, що він такий добрий працівник. А на що себе орієнтують багаті? В мене є ідея, хто її може втілити за 5% від мого очікуваного прибутку? Звичайно, потрібні і багаті і бідні. Середній клас-це переважно професіонали, які допомагають багатим організувати і проконтролювати бідних, або консультанти для багатих, бо бідні зазвичай не мають змоги оплатити їх фінансові запити. От і все. Тепер подивіться на карту. Бідні шукають впливових (читай багатих) працедавців, звідси орієнтація на зв’язки та стартовий капітал. Середній клас – акцентує увагу на професіоналізмі (освіта це не папірчик, про те, що ти просидів штани в Вузі і пробухав батьківські гроші, а знання і досвід). А багаті акцентують увагу на огранізації праці. Чому вони відзначають що працюють більше? Тому що власник бізнесу це не робота. Це – життя. Наприклад, прийшла податкова на фірму, найманому працівику пофіг, ну виженуть з цієї роботи знайду собі іншу. А власник буде сидіти і вирішувативсі питання в ними бо це його бізнес. І не з 8.00 до 17.00 а 24.00 в добу, якщо буде потрібно. Так що все правда панове і влада чи політика тут ні до чого. Такий самий графік і США і в Буркіна – фасо і в Україні. Це чиста психологія. Змінюйте сприйняття і розвивайте те сіре, що у вас в черепі (мозок я мав на увазі). Автору – респект. 


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.