Спонсор публікації:
Отправились на праздники в столицу? Вас заинтересуют квартиры посуточно в Киеве – сделайте свой отдых комфортным!
У світі існує кілька тисяч (можливо, десятків тисяч) авторів, яким вдалося, відмовившись від традиційної найманої праці, повністю забезпечити своє існування завдяки власним блогам. Але я абсолютно точно знаю, що в світі існує як мінімум кілька десятків мільйонів блогів, які не змогли стати для своїх авторів суттєвим джерелом прибутку. На жаль, численні історії успіху, які всі ми так любимо читати, завжди розповідають нам про перших, і майже ніколи – про других.
Людей, які, начитавшись історій успіху, поспішають створити власний блог, часто очікує гірке розчарування. Його причина зазвичай полягає в наївному сподіванні за короткий термін перетворити свій проект на стабільне джерело прибутку (що за своєю суттю уже неправильно).
Авторам таких “неуспішних” проектів практично завжди притаманна одна дуже серйозна вада – вони не люблять створювати контент. Їм не цікаво подумки структурувати майбутню статтю ще задовго до того, як вона потрапить на екран монітора. Вони не відчувають потягу до перетворення мішанини ідей у власній свідомості на читабельний матеріал.
Не зважаючи на розповсюдження формату відеоблогів, для більшості авторів створення контенту досі означає вміння БАГАТО писати! При цьому пишуть вони не тільки створюючи чергову статтю. Кожного разу відповідаючи на коментар, електронний лист чи оновлюючи свій статус у Facebook вони знову вдаються до використання цієї навички.
Суть в тому, що якщо автор не отримуєте задоволення від самого процесу письма (створення контенту) – тоді, швидш за все, він ніколи не зможе створити успішний блог.
Як визначити, чи вдасться це вам?
Мені здається, що найбільш певним індикатором того, чи вдасться вам створити успішний блог (не залежно від того, що ви під цим розумієте) є ваша любов до створення контенту.
Це справді дуже важливо! Зверніть увагу, йдеться не про любов до якихось зовнішніх атрибутів – грошей, визнання – через які ви готові терпіти “ненависний процес писання”, а саме про любов до створення контенту! Інакше блог набридне вам набагато швидше, ніж ви встигнете залучити на нього бодай першу сотню зацікавлених читачів.
Окрім цього потрібно також розуміти, що створення успішного блога вимагає від вас колосальних інвестицій часу та зусиль. І йдеться зовсім не про необхідність працювати по 14 годин на день. Йдеться про те, що при всьому бажанні і везінні ви не зможете створити по справжньому успішний блог, скажімо, за три місяці. Пройде не менше року, перш ніж навколо новоствореного ресурсу збереться усталена спільнота. І то – це трапиться тільки за умови, якщо ви все робитимете правильно і повністю фокусуватиметесь на створенні цікавих та корисних статей.
Не любите писати? Тоді, можливо, блоггінг не для вас?
Купили недвижимость в Набережных Челнах? Ремонт и отделка Набережных Челнов – это ваш следующий шаг!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Нестерпна легкість письма | Українська блогосфера ()
Pingback:3 причини, через які читачі не повертаються на ваш блог | Українська блогосфера ()