• Тарас Білоус

  Не лише американський інтернет вже давно гуде про сопу/піпу. В уанеті та рунеті теж вже давно про це гудуть. Просто треба знати де читати. Наприклад більшість українських лінуксоїдів (і я в тому числі) вже кілька місяців знають про неї.

 • Якщо “потрібно знати, де читати” – значить не “гудуть”. 🙂 А чутки ходили давно – це так. Я вперше почув про ці закони теж приблизно два місяці назад на форумі флешерів.

 • sopa and pipa were dropped by Congress today – прийшло мені вчора повідомлення від fightforfuture.org. Так що законопроекти не пройшли, на цей раз.

 • Рано чи пізно приймуть. Питання в тому, наскільки значні поправки будуть внесені в ці закони…

 • Доречі кілька днів тому закрили американський файлообмінник-гігант megaupload. І я вже бачив фото з суду на якому буде засуджено чотирьох власників цього сайту.
  “Прокуратура США домоглася закриття одного з найбільших файлообмінних сайтів у світі — Megaupload. Інформація про це міститься у відповідній доповіді Міністерства юстиції США.Обвинуваченим інкримінується незаконне збагачення на суму більше 175 млн дол, при цьому, на думку слідства, сукупний збиток, якого було завдано правовласникам, становить не менше 500 млн дол. У випадку, якщо їх провину буде доведено, обвинуваченим загрожує до 20 років позбавлення волі за злочинне привласнення авторських матеріалів, до п’яти років за змову з метою порушення авторських прав і до 20 років за незаконні фінансові операції.”

 • Pingback: Думки про закриття EX.UA, авторські права, копірастію та вільне розповсюдження інформації | Українська блогосфера()

 • Pingback: EX.UA знову працює, доводячи абсурдність такого поняття, як "верховенство права" в Україні | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.