• Абсолютно згідна. Також помітила таку річ: щоб робочий процесс розумовий над одним проектом пішов – треба досить довго збирати думки навколо нього в одну купу, тобто зосереджуватись. І дуже погано, якщо ти вже зосередився, і тут щось заважає працювати – час на “завантаження” потім треба буде знову витрачати. 

 • Stanislav

  I would say – it depends. Some people’s brain made that way that can pump it with enough energy for multitasking, some people not. Multitasking need a lot of energy, but possible.

 • Станіславе, мені здається, що в такому разі загальна кількість енергії на одночасне виконання одразу кількох справ перевищить кількість часу та енергії, яка знадобилася б на послідовне виконання цих справ. А отже з усіх точок зору вигідніше спершу закінчити одну, а потім взятися за наступну. Звісно, якщо перед вами не стоїть завдання “потренувати” свій мозок надмірними навантаженнями. 🙂

 • The Lex

  Це працює за умови що ви – низкорівневий виконавець. Щойно піднімаєся хоча б на щабель вище і починаєш координувати роботу хоча б двох людей нехай навіть з собою включно – одразу ж з’являється “мультитаскінг”.

  От тільки працює він за правилами, які відомі ще з часів створення ОС, коли процесори таки й справді виконували усі завдання лише послідовно. А саме: певний перелік задач не потребують постійної уваги, зате потребують певного часу на своє виконання і виконуються цілком автономно. Як от робота з жорстким диском чи з інтернет – у комп’ютері. Результати цієї роботи чи якісь поточні моменти надходять до центрального процесору у так званому “режимі переривань”. Більше того: в усіх задач існують певні приорітети, які дозволяють легко з’ясовувати, за яку ж саме з задач що потребують вирішення вже зараз треба братися. Існує навіть система, яка дозволяє таки вирішувати задачі з низьким приорітетом, коли “у звичайному режимі” їхнє вирішення постійно відкладалося би через наявність більш приорітетних завдань.

  Як я вже сказав, висловлена думка про, буцімто, “міф про багатозадачність” (якого б Дідька не обізвати його таки українським словом!?) – це думка, з одного боку, маленького виконавця, а з іншого – ну, звиняйте вже: дилетанта у цьому самому “мультитаскінгу”.

  Отаке.

 • Pingback: Людина не може робити дві справи одночасно | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.