• цікавить “користувацький” тип до якого можна дати доступ публікувати усім бажаючим – от не знаю як це, не в курсі?
  тобто щоб будь-хто міг щось опублікувати, але лише такого кастоп-тайпу

 • Не знаю, ніколи не створював сайти для багатьох користувачів. По ідеї в налаштуваннях доступу повинно бути щось подібне. А якщо й немає – то швидш за все повинен бути плагін, який встановлює таку функціональність. Треба шукати.

 • Так Ярослав, двигунець WordPress – це дійсно “бомба”. Я сам без будь-яких знань ( за твоїми рекомендаціями) створив свій перший блог  
  http://gazdynia.in.ua/  для дружини. Тепер бачу, можливості його зростають. Я використав версію  Uk 3.0.4 , зараз вже є можливість оновити до  3.3.1, але я боюсь, щоб не зникли якісь матеріали, що ти мені порадиш?

 • Боятися за великим рахунком немає чого, адже всі Ваші статті зберігаються у базі MySQL, а не безпосередньо серед файлів WordPress. Я колись писав про оновлення вордпрес окрему статтю, більшість із порад до сих пір залишаються актуальними: http://blogosphere.com.ua/2009/02/24/manual-upgrade-wordpress-2_7_1/

  Єдине, що потрібно зробити “для страхування” – це забекапити всі матеріали. В статті за наведеним вище посиланням пояснено, як це зробити.

  Крім того в сучасному вордпресі є опція автоматичного оновлення. Правда на “Українській блогосфері” вона чомусь не працює. Але може у Вас буде все гаразд.

  Ну і останнє – за великим рахунком Вам необов’язково оновлюватися, якщо поточна версія WordPress Вас повністю влаштовує. Наприклад, цей блог досі працює на одній із попередніх версій, тому що ніяких критичних для нього функцій в нових версіях не з’являлося. 

 • Дякую за поради. 

 • чудовий плагін для розмеження прав – http://wordpress.org/extend/plugins/advanced-access-manager/

 • зазвичай, при використанні тільки вбудованих можливостей вордпресу (записи, сторінки ….), не має за що хвилюватися, окрім шаблону. оскільки він може використовувати функції, не доступні в новій версії
  Ярослав правильно написав, панацея від більшості проблем – бекап.

 • Спасибі також  Хостинг WordPress за інформацію. Хочу запитати ще одне : мій блог український, як встановити гарний перекладач на інші мови (російську, англійську, польську), щоб збільшити аудиторію. Я пробував плагіни від Google – чомусь не працюють.

 •  більш правильним варіантом, як на мене, є ведення на кількох мовах, а не автоматичне машинне перекладання. для багатомовних сайтів ми зазвичай використовуємо плагін http://wordpress.org/extend/plugins/qtranslate/

 • Pingback: Нарешті запустив англомовний проект про розробку флеш-ігор The Gamest | Українська блогосфера()

 • >сайт на WordPress із 10 тисячами щоденних відвідувачів
  А як таке позначиться на швидкодії самого “двигунця” WordPress? За умови, що хостинг відповідатиме на всі 100% (виділений сервер приміром)
  Останнім часом зацікавила ця CMS, тому й запитую


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.