Всі читачі “Української блогосфери”, безперечно знають мене, як палкого прихильника високої інтенсивності та регулярності публікації нових матеріалів. Власне, я до сих пір вважаю, що висока інтенсивність публікацій (щонайменше 2-3 статті на тиждень, але бажано – більше) є запорукою швидкого розвитку та високої відвідуваності блога.
Втім, ви мабуть помітили, що останнім часом я не надто дотримуюся цього правила. На це є чимало причин, основна з яких – активна робота над ігровими проектами, які зараз вимагають дуже багато часу, і з якими я значною мірою пов’язую своє майбутнє. Втім, відмовитися від старих проектів я поки що також не готовий, тому намагаюся знаходити собі всілякі виправдання.
Отже, припустимо, ви почали публікувати статті в блозі набагато рідше, ніж вам хотілося б. Зрозуміла річ, що це не найкращим чином вплине на темпи його розвитку. Але чи є позитивні аспекти у зниженні інтенсивності публікацій?
- Більше вільного часу. Очевидна річ – якщо ви будете менше часу приділяти написанню статей в блог, то зможете інвестувати його в інші важливі проекти. Головне тут – не віддати “вивільнений” час прокрастинації: всіляким там рідерам, твіттерам та фейсбукам. Я не випадково згадую про це, тому що ризик дуже високий. Потрібно вчитися планувати свій час і встановлювати пріоритети.
- Вища якість кожної публікації. Якщо ви будете писати по одній статті на тиждень замість того, щоб публікувати контент щоденно, то теоретично у вас буде більше часу на підготовку матеріалів, а отже і якість публікацій зросте. На практиці, на жаль, це не завжди так, оскільки зниження інтенсивності публікацій зазвичай означає і зменшення часу, який автор витрачає на блогінг. Але щось у цьому таки є!
- Зростання уваги аудиторії до кожної публікації. Ваші статті швидш за все набиратимуть більше коментарів, а читачі очікуватимуть наступних публікацій з більшим нетерпінням. Звісно, це працюватиме тільки за умови, якщо якість статей буде незмінно високою.
- Можливість більше практикувати і менше теоретизувати. Зниження інтенсивності публікацій дозволяє більше часу приділяти практиці, а не теорії, якою за суттю і є написання статей. Наприклад, на своєму блозі про флеш я нещодавно опублікував велику статтю, в якій описується детальний процес розробки моєї останньої гри. Ця стаття була єдиною за останні два з половиною місяці. Але для того, щоб її написати, мені знадобилося зробити цілу гру і взяти участь в ігровому конкурсі, що в сумі зайняло близько 2 тижнів чистого часу.
Читачі часто не помічають роботи, яка лежить в основі статті, але сама стаття від цього стає набагато кращою, глибшою та цікавішою.
Зрештою, практично всі блоги людей, яких я поважаю і за якими стежу з особливим інтересом оновлюються із частотою від 2-3 публікацій на тиждень до 1-2 публікацій на місяць. Що, втім, не заважає їм бути дуже успішними і відвідуваними. Адже ми тут не медійні ресурси створюємо, чи не так?
Справедливості заради мушу відзначити, що блог цікавої людини став би тільки кращим, якби статті у ній з’являлися щоденно. Але люди не роботи… на жаль…
Хотите сделать бизнес более видимым? Вам поможет раскрутка сайтов – самый надежный способ заявить о своем бизнесе в Интернете!
Подобрать технику, а так же сравнить телефоны вам всегда поможет сайт Podberite.com
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)