• А чому “на жаль”. Навіщо людям бути роботами? Як на мене, нічого страшного в тому, щоб рідше публікувати статті на сайті немає. На власному помітила дивну динаміку: зі зменшенням обсягів нових публікацій, навпаки, різко і стабільно почала збільшуватись кількість відвідувачів. Річ все-таки, очевидно, в якості сайту загалом, його атмосфері та користі.
  Крім того, якщо намагатись сліпо не зраджувати своїм правилам (3 статті на тиждень обов’язково, наприклад), на власному досвіді переконалась, швидко вичерпуєтсья муза, якість різко втрачається і починає не подобатись те, що пишеш, коли треба :), а не коли є натхнення і бажання.

 • “на жаль” – то просто мовний зворот. Зрозуміла річ, що людям не варто перетворюватися на роботів. 😉

  Якість публікацій завжди на першому місці. Я з цим навіть не намагався сперечатися. Питання тільки в тому, наскільки часто ви зможете створювати якісні статті. Деяким авторам вдається писати такі матеріали кожного дня і їхні блоги зазвичай набагато більш успішні (відвідувані), ніж щоденники тих, хто заледве спроможний “видавити” із себе одну статтю на місяць. Але в загальному я з Вами згоден – в жодному разі не можна жертвувати якістю заради кількості.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.