• Майже з усім не погоджуюся.

 • Natali Shpak

  ця мадам надто перевчена ))) я не погоджуюсь з нею. Будьте простішими і люди потягнуться до вас! 

 • А я погоджуюсь з вами 🙂 Занадто категорично, з самого початку, тобто з фрази “людське мислення – словесне”. Людське мислення – образне, принаймні, в найкращих умів людства, про це писали і Айнштайн, і Адамар, й інші…

  Навіть якщо розглянути дану конкретну ситуацію: прочитавши пост, з яким ви не погодились, Ви навряд подумали словесно “я з цим не згоден”, а в першу чергу відчули якусь внутрішню незгоду, всередині народилось якесь відчуття, яке вже потім можна оформлювати як завгодно: хоч на папері, хоч в інтернеті, хоч діалогом чи монологом в голові…

 • Ну з тим, що я процитував, я, безперечно, погоджуюся. 🙂 Але стаття довга і там дійсно є чимало суперечливих тверджень, що, втім, ніяк не впливає на її цінність для думаючої людини. 

 • Я писав Василеві, який не погоджується 🙂 А те, що ви процитували, базується на недоведеному припущенні, що людина має словесне мислення, отже, всі подальші висновки можуть бути хибними. Але, позаяк не доведено ані перше, ані інше, ми всі маємо рівне право вірити в те чи інше 🙂

 • Я обгрунтую чому я не погоджуюся. По-перше заголовок статті “Чому розумна людина просто зобов’язана вміти викладати свої думки письмово” він є апріорі некоректним, так як зразу вішає ярлик “розумності” на тих хто вміє висловлювати свої думки на письмі. Я наприклад маю розряд по шахам і можу сказати: “Розумна людина повинна вміти грати в шахи”, думаю усім зрозуміло що це абсурд.
  По-друге, цей уривок з статті шановної пані сам доводить її абсудність. Перший другий та останній абзаци – просто потік свідомості, гарні слова без жодного сенсу. Третій абзац – звичайна брехня та вигадка, видатні державні діячі не прославлялися своєю писаниною, вони прославлялися своїми вчинками. Короче бла, бла, бла і нічого більше. Висновок: краще б пані мовчала і виглядала би розумнішою.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.