Спонсор публікації:
ForBiz – якісна розробка сайтів на будь-який смак та за розумними цінами!
Всі ми вважали, що після “золотої ери” блогів настане її занепад… Якщо ви активно стежите за блогосферою, то вам доводилося неодноразово стикатися з твердженням, що активний розвиток соцмереж (Facebook) та сервісів мікроблогінгу (Twitter) в кінцевому рахунку призведе до майже тотальної смерті блогів. І з цією точкою зору багато хто погоджувався – зрештою, вона виглядала цілком логічною. Але на практиці трапилося зовсім не так.
Реальність така, що сьогодні блогосфера знову зростає. Про це свідчить дослідження, проведене нещодавно компаніями Nielsen/McKinsey. За його даними наприкінці 2011-го року у світі налічувалося 181 мільйон блогів, порівняно із 36 мільйонами у 2006-му.
А ось як виглядає приріст кількості блогів на графіку:
Придивившись, можна зробити висновок, що попри розвиток соціальних мереж, куди теоретично повинна була б переміститись аудиторія блогів, темпи приросту нових блогів не лише не зменшилася, але навіть зросла. Особливо це помітно у період з 2008 по 2009 рік.
Статистика
Ось як сьогодні виглядає загальна статистика блогів та їхніх авторів:
- більшість блогерів у світі – це жінки;
- половина блогерів мають вік від 18 до 34 років;
- блогери зазвичай мають хорошу освіту: 7 з 10 блогерів закінчили навчальний заклад рівня коледжу;
- 52% блогерів – батьки, які мають дітей до 18 років;
- кожен третій блогер – мама;
- блогери проявляють значну активність у соціальних мережах, вдвічі частіше коментують відео на YouTube, ніж пересічний користувач, та втричі частіше залишають коментарі на різноманітних сервісах.
Висновок
Якщо розвиток соцмереж якимось чином і вплинув на блоги, то цей вплив виявився радше позитивним, оскільки дав авторам додаткові механізми для розповсюдження свого контенту. Прогнози ж щодо того, що соцмережі зрештою призведуть до смерті блогів, схоже, не виправдалися.
Интересует продвижение блога? Освободите свое время, воспользовавшись программой RazorSharp Submitter.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)