• станіслав

  Дискусія правильна, але 1% готових жити в ліберальному свіиі…

 • Анонім

  Цей процент значно зросте, якщо з’явиться спосіб легально купувати цифровий контент не відриваючи своєї жопи від крісла. Процент ще більше виросте, якщо ціни будуть адекватними (не 10 грн. за один аудіотрек, а максимум 2 грн.; не 20 грн. за книгу, а максимум 10; не 50 грн за оренду фільма на один‐два перегляди, а не більше 10 грн.).

 • І то – абсолютну більшість задавить жаба. А як боротись із нашим менталітетом – наука ще не придумала.

 •  Підтримую на 100%! Правовласникам слід подбати про створення зручної інфраструктури легального розповсюдження свого контенту за адекватними для українських економічних реалій цінами. Наївно сподіватися, що українці будуть легально купувати, скажімо, софт, якщо традиційний для багатьох набір Windows + Office + Photoshop коштує як мінімальна зарплата за рік.

 • “сама по собі наявність такої дискусії в українському суспільстві – показник нашого руху в бік цивілізованого світу”

  Цілком згоден, в передових цивілізованих країнах, таких як Швеція та Німеччина, піратські партії вже мають представництво в законодавчих органах! Будемо сподіватись, що і ми прийдемо до цього, що і в нас будуть депутати, які захищатимуть простий люд від усіляких глитаїв, зокрема і від копірастів!

 • Анонім

  Щодо фотошопу, то українська версія коштує втричі дешевше ніж російська (≈3 тис. грн. за українську проти майже 10 тис. грн. за російську). Так що Адо́бі правильно робить. Ще б так Майкрософт робили 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.