• Я чесно кажучи абсолютно легко і швидко міг зробити  всій блог на Joomla, бо маю в цьому вже декілька років досвіду. Але WP взяв суто для експеримента. 
   

 •  Підозрюю, що на будь-якій із перелічених на зображенні CMS можна дуже легко і просто зробити блог… 🙂 Ну може окрім Drupal-а, хіба що… То система для фанатиків.

 •  WordPress не то, что бы самый популярный – а просто самый удобный и скорей для новичков подходит, а так Вы правы хороший блог можно сделать на совершенно любой CMS

 • Якраз любителі друпала  мені всі уші “прожужали” тим, що там блог можна зробити. Тому майже на всіх. По факту блог – це новини, категорії і коменти. Якщо CMS цього не може – то це не CMS. (наприклад подібне гівенце – це MODX –  на ній взагалі немає сенсу щось писати – краще вже вручну з нуля руками на фреймоврку. АЛе як ви кажете – є фанатики ) 

 • MODX – це, по суті, і є фреймворк. Але за рахунок великої кількості додаткових модулів, його можна використовувати як і CMS.

 • Sasha

  І “недофремворк” – бо в ньому є адмінка і каряві редактори і своя термінологія . І “недоCMS” – бо там ще дуже треба потрудиться, щоб з нього CMS вийшла для КЛІЄНТА(!! наголошую !!!). Є ще таке поняття як CMF – може найбільш йому підходить. Я вивчав модх, і сайти робив на ній – занадто дорого, занадто довго, занадто складно – таке не продається. + того ж результату можна добиться і на інших CMS швидше, дешевше, простіше.

 • Чому я, давній користувач Гугла і його сервісів, не хочу переходити на WP ? ІМХО досить вигідно мати блог поряд з таким монстром (Search Engine) як Google.

  Переконате хтось мене що WorldPress краще за Blogger?

 • Pingback: 60 мільйонів сайтів на Wordpress… А де ж гроші? | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.