• Newukie

  53 millions it is a huge number. Потрібно лише, щоб ці мільйони стаои ринком зі своїми зрозумілими правилами

 • Думка про низьку прибутковість українських блогів містить частку істини — маю на увазі глибоку некомерційність майже всього українського. Про це свідчить навіть російськомовна реклама в статтях цього блогу (навіть незважаючи на популярність і розкрученість «Української блогосфери»!). Хоча, безумовно, проблема не в тому, що українських читачів менше, а в тому, що українських сайтів мало, тематика їх досить обмежена, а потенційний читач не відчуває труднощів принаймні з іще однією мовою, на якій є вдосталь найрізноманітнішої інформації — щоб читати українське, він має бути трохи зацикленим на українській тематиці, інакше навіщо це йому? Словом, не читають, бо не пишуть, а не пишуть, бо не читають — щось подібне можна сказати не лише про блоги. Український (у мовному плані) інтернет-простір, на жаль, несформований, перебуває в умовах постійної конкуренції, і в мене просто нема відповіді на питання, чим він кращий за російський. Навіть рідна мова тут не є перевагою: вибір між українською й російською — питання особистих уподобань, а не необхідності.

  Щодо сплогів та іншого україномовного сміття — насправді воно є. Робиться елементарно: гугл достатньо добре перекладає з російської на українську, і такий контент створити простіше, ніж написати щось самому. Гуглячи щось корисне українською мовою, з великою ймовірністю, ми побачимо серед результатів пошуку й гуглопереклади.

 •  Дякую за такий детальний коментар. Безперечно, ти правий щодо психології українського користувача і того факту, що більшість розуміє російську мову, а отже при необхідності читає російськомовні ресурси. Тим не менше, якісний український блог завжди знайде свою аудиторію, а відповідно – і прибуток.

 • дайош опитування! 🙂

 • Pingback: Опитування: Скільки ви заробляєте на блозі? | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.