• Власне я вважаю себе українським блогером, але основний зоробіток на ру трафіку.
  Та все ж, якщо глянути на мій власний блог, то при максимально прикладених зусиллях максимум виходило 200-250 у.о. – рідко, але було.
  Можливо при більших вкладеннях фінансів та часу сума може бути у кілька разів більшою…

 • Дякую за інформацію. 🙂

  Я останнім часом для себе окрім власне заробітку намагаюсь дати відповідь на запитання, скільки часу я інвестую в блог. Ну наприклад, якщо на блог витрачається 4 години на тиждень, і при цьому він приносить $200 – то стандартна (40 годин на тиждень) робота повинна приносити $2000, щоб бути настільки ж прибутковою.

  У випадках з блогами невеликі суми (100 – 500 доларів) дуже часто пояснюються скромним часом, який люди вкладають у свої блоги.

 • Andriy Lutsyk

  Зараз блоггінг для мене не є засобом заробітку взагалі. Може колись і буде. Але вважаю, що відразу чіпляти рекламу це тупо, треба досягти певної відвідуваності.

 • Анонім

  наразі виглядає так, що не заробляє практично ніхто 🙂

 • На телефонні розмови, інтернет і канхвєти вистачає

 • Андрій Грицик

  А я нічого поки не заробляю, зараз просто веду блог по заробітку в неті, записуючи корисну і перевірену мною інформацію. Також там є багато інформації по підтримці власного ресурса. По суті, це мій тематичний щоденник, може колись його монетизую…
  Запрошую всіх оцінити мою роботу, можливо вона колись стане для когось корисною http://bablo.te.ua/
  Сподіваюсь автор не образиться на те, що я залишив пряме посилання=)

 • Pingback: Скільки заробляють українські блогери? Результати опитування 2012 | Українська блогосфера()

 • Анонім

  На жаль, щоб заробити на трафіку важко, коли сайт тільки на українській мові.
  Треба робити все можливе щоб ситуація змінилася.
  Мало хто шукає українською, бо немає достатньо інформації на нашій мові.
  Та з часом буде краще.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.