• О, в мене теж 15 чернеток (заголовок + посилання чи опис ідеї в 2-3 речення) в блозі. Але публікації в основному з’являються коли “О, цією ідеєю точно треба полідились з усіма. Бігом за клавіатуру!” Іноді не встигаю добігти, і публікація не відбувається. 🙂

 •  Я всі чернетки (опис ідеї в трьох реченнях) зберігаю у Google Docs, а потім час від часу повертаюся.

 • R3mb00

  ахаха :))))в мене колись так аналогічно ьуло з текстами до пісень :)))
  Зараз з собою ношу айфон і все нотую в нього :))раджу спробувати теж так.

 • Vs_1973

  Тут ще питання – а для чого блог? якщо для того щоб просто виливати в космос свої їдеї то звичайно я згідний з автором. Але якщо стоїть певна мета, комерційна або соціальна, то підхід повинен бути більш зважений.Адже як кажуть в армії “Полковники не бегают. Ибо в мирное время это вызывает смех, а в военное – панику!”

 •  Здається, діскас чомусь автоматично відправляє твої коментарі в спам. Я “витягнув” обидва твої коментарі.

 • дякую 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.