Пошуковий гігант Google продовжує закономірний розвиток алгоритмів, основа яких була закладена ще у Google Penguin. Цього разу постраждають сайти, які розміщують піратський (неліцензійний контент). Цікаво те, що визначатися такі сайти будуть за кількістю звернень правовласників у компанію Google з вимогами щодо видалення піратського контенту з того чи іншого сайту. Якщо кількість таких вимог перевищить певну межу – сайт буде понижено у пошуковій видачі.
За останній місяць компанія отримала від правовласників звернення щодо видалення неліцензійного контенту із більш, ніж 4,3 мільйонів сторінок. Раніше подібні звернення могли призвести до видалення сайту із пошукової системи. Але рішення приймалося “в ручному режимі”, а отже система не могла функціонувати швидко і ефективно. Тепер же ці дані використовуються для ранжування в автоматичному режимі. А це значить, що Google більше не змушена самостійно вирішувати чи конкретний сайт порушує авторські права.
У вебмайстрів також залишається спосіб боротьби із недобросовісною конкуренцією: якщо вони вважають, що контент було видалено з пошукової видачі на вимогу правовласника незаконно (або помилково), вони також можуть надіслати заявку у Google. Інформацію щодо сайтів, які були видалені з пошукової видачі через порушення авторських прав можна побачити на відповідній сторінці.
Реалізуючи нові механізми боротьби з піратством, Google запевняє, що жоден сайт не буде отримувати переваг і навіть власні сервіси Google на зразок YouTube так само потраплять під фільтр, якщо на них буде достатньо скарг від правовласників. При цьому в компанії переконані, що нововведення жодним чином не зашкодить популярним сайтам, які наповнюються завдяки користувацькому контенту.
Для того, щоб сайт був не просто понижений у пошуковій видачі, а взагалі видалений з неї, правовласникам, як і раніше, потрібно доводити свою правоту у суді.
Создайте проект дома на http://masterov.ru/uzk/ – постройте для себя комфортное жилье!
Поломался ноутбук? Не беда! На сайте http://osmaster.net/ вы сможете заказать ремонт своего электронного помощника!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)