Спонсор публікації:
Парфумерія від beunited.ru – здивуйте свою подругу приємним подарунком!
Більшість блогерів-початківців дуже швидко розчаровуються і закидають свої блоги саме через невміння встановлювати довгострокові цілі. Раніше я вже згадував, що вміння планувати часто виявляється визначальним фактором чи буде блог активним і успішним, чи дуже швидко “помре”. Тож наявність у автора чіткої візії є важливою передумовою створення якісного блога, який згодом стане улюбленим ресурсом сотень, а можливо навіть тисяч читачів.
Тому перш, ніж створити блог, ще раз подумайте, які довгострокові цілі ви перед ним ставите. Якщо ваші мрії зводяться до швидкого заробітку – краще відмовтесь від цієї ідеї. Короткострокові цілі можуть бути руйнівними, якщо за ними не стоїть більш глибоке розуміння того, навіщо ви це робите.
Новачкам в блогінгу, мабуть, знайоме відчуття, коли кожна публікація у власному блозі сприймається як свято, кожен новий підписник додає ентузіазму, а кожен коментар перетворюється на подію. Перші тижні, а можливо навіть місяці, може здаватися, що це свято триватиме вічно, а рівень енергії ніколи не вичерпається. Та досвідчені автори добре знають, що насправді це не так. Ентузіазм згасає, коли новизна уступає місце повторюваності і постійний контроль за статистикою перестає здаватися такою вже привабливою справою. Це основна причина, через яку більшість блогів “гинуть” протягом перших шести місяців.
Початковий ентузіазм змінюється буденністю, а потім втомою і може в результаті привести до вигорання, якщо автор не матиме чіткого розуміння, навіщо йому продовжувати вести блог. І тут довгострокові цілі стають тим філософським каменем, які здатні вдихнути життя у ваш проект.
Мати довгострокові цілі – значить розуміти, яким чином блог впливатиме на ваше подальше життя – не більше і не менше… Саме тому я завжди наголошую на тому, що тематику блога потрібно обирати керуючись виключно власними інтересами, а не перспективністю ніші чи чимось подібним.
Мати ДОВГОстрокові цілі – значить примиритися з тим фактом, що результат не обов’язково повинен бути миттєвим, і бути готовим працювати навіть якщо віддачі доведеться чекати кілька років.
Якщо кілька років здаються вам занадто тривалим терміном – значить ви так і не вирішили, навіщо вам блог.
А тим часом можна просто насолоджуватися створенням текстів, спілкуванням з однодумцями та власним поступовим розвитком.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)