Спонсор публікації:
Качественное международное экспедирование грузов гарантирует доставку в приемлемые сроки!
Якщо для вас блог – це виключно хобі, і ви ніколи не замислювалися про можливість отримання прибутку, то далі можна не читати. Все одно ви швидш за все захочете посперечатися із деякими пунктами. Втім, якщо грошова віддача від улюбленої справи для вас важлива, можливо, вам буде цікаво познайомитися із моїми спостереженнями щодо комерційно успішних блогів.
- Послідовність – запорука успіху. Пишіть статті якомога частіше – не дайте засумувати постійним читачам, які з нетерпінням чекають кожної нової публікації. Пам’ятайте, що пошукові роботи також віддають перевагу тим ресурсам, які оновлюються регулярно. Але не забувайте – частота в жодному разі не повинна стати на перешкоді якості. Якщо доведеться вибирати між частотою та якістю – віддавайте перевагу останній.
- Намагайтесь продавати не рекламу, а продукт. Середньостатистичний україномовний блог може заробити кілька десятків доларів на рекламі. Прибутки найпопулярніших вимірюються сотнями. Погодьтесь – це не ті гроші, які можуть окупити ваші зусилля чи дозволити, скажімо, відмовитися від основної роботи, щоб повністю присвятити себе улюбленій справі. Тому постарайтесь знайти можливості для непрямої монетизації, а блог перетворити на потужний маркетинговий інструмент вашого продукту. Блогер-програміст може продавати уроки з програмування чи навіть самі програми, блогер-фотограф – свої фото, а блогер-юрист – послуги. Наприклад, мій англомовний The Gamest Blog був створений з думкою про просування моїх флеш-ігор.
- Архіви – це ваш актив, який не варто ігнорувати. Якщо підходити до наповнення блога системно, то з часом він перетвориться на справжню скарбницю актуальних знань та інформації. На жаль, швидкий і напружений ритм життя більшості відвідувачів спонукає їх читати тільки найостанніші публікації. А це значить, що цінні архіви пропадають без діла. Не соромтеся час від часу повертатися до найбільш актуальних архівних статей, даючи на них посилання, чи навіть адаптуючи їх до нових реалій та перепубліковуючи.
- Прагніть до взаємодії з іншими блогерами та людьми, які цікавляться вашою сферою. Знаходьте нових друзів, обмінюйтесь досвідом, спілкуйтесь та навчайтесь разом. Досліджуйте успішні блоги і намагайтесь завжди дати відповідь на запитання, що робить їх такими особливими. Створюйте навколо свого ресурсу спільноту за інтересами, яка не лише стане його ядром, але й допоможе вам розвинутися у правильному напрямку.
Душевно отдохнуть с друзьями поможет баня под киевом “Чумацький шлях”.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)