Спонсор публікації:
Профессиональное создание сайтов в Чернигове от веб студии «Вебстар»
В заголовок винесене одне із найбільш розповсюджених запитань, яке мені доводиться регулярно чути від блогерів-початківців. Вони поспішають перевіряти позиції блога у видачі Google та Yandex одразу після його створення. І впадають у відчай, коли виявляють, що їхній блог відсутній у індексі провідних пошуковиків, або ранжується не так добре, як їм би хотілося.
Тому сьогодні я вирішив поділитися кількома найбільш розповсюдженими причинами, через які може страждати індексація вашого блога (сайту):
- Пройшло занадто мало часу. Сучасні пошуковики працюють дуже швидко, та все ж навіть їм потрібен деякий час, перш ніж ваш щойно створений сайт потрапить до індексу. Зазвичай цей процес займає кілька днів, але в окремих випадках може розтягнутися на тижні. Прискорити індексацію можна, якщо ви будете розміщувати лінки на щойно створений ресурс на інших сайтах. В нагоді стануть соціальні мережі та Twitter.
- Плагіат. Якщо наповнення вашого сайту є копією контенту, вже розміщеного в інтернеті – тоді пошуковики не поспішатимуть індексувати ваш ресурс. Копіпаст легко виявляється і негативно впливає на ранжування. Тому перш, ніж створювати блог, дайте собі відповідь, чи зможете ви наповнювати його якісним авторським контентом.
- Чорне СЕО. Іноді ще до створення блога автори намагаються освоїти основи СЕО і використати їх. Втім, надмірне захоплення СЕО, особливо на ранніх стадіях існування сайту, може зіграти з ними злий жарт. Наприклад, надмірне використання у тексті високочастотних ключових слів швидше призведе до пошукового фільтру, ніж до високих позицій за цими словами.
- Помилки у Robots.txt. Правильно налаштований файл Robots.txt – запорука індексації та хорошого ранжування вашого блога. Втім, недосвідченому блогерові легко щось наплутати і заборонити індексацію сайта взагалі.
- Проблеми з тегами Noindex і Nofollow. Навіть якщо з вашим файлом Robots.txt все гаразд, проблеми можуть виникнути при неправильному використанні тегів, які забороняють індексацію. Формуючи шаблон свого блога чи змінюючи щось у коді стежте за тим, щоб не закрити від індексації важливі його частини.
- Проблеми із сервером, на якому розміщений ваш сайт. Якщо сервер, на якому розміщений ваш сайт, частіше “лежить”, ніж працює – тоді наївно сподіватися на високе ранжування сайту. Сучасні пошуковики враховують аптайм сайту при формуванні пошукової видачі.
Безперечно, існують і інші причини, через які ваш блог або сайт може погано індексуватися, але, як на мене, шість, наведених вище, є основними.
Ще один спосіб перевірити, що не так із вашим сайтом – це скористатися інструментами для вебмайстрів. Наприклад безкоштовним сервісом Google Webmaster Tools.
Качественная лазерная эпиляция со скидкой 50%, о чем еще можно мечтать?
Если вас заинтересовало лечение зубов в Киеве, обратите внимание на стоматологическую клинику DD.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)