• http://kysil.me/ Сергій

  Транслюйте на fb, хоча б заголовки та пару абзаців, буду стежити.

 • http://blogosphere.com.ua/ Ярослав Федорак

  Налаштував оновлення сторінки на Facebook. Підписатися можна тут: https://www.facebook.com/ukrblogosphere

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  Ярославе, а я нещодавно вичитала на одному з форумів, що за виділення стронгом тепер можна потрапити під фільтри… Таке може бути?

 • http://blogosphere.com.ua/ Ярослав Федорак

  Під фільтри завжди можна було потрапити, якщо “перестаратися”. Тобто якщо стаття написана виключно для виходу в топ за тим чи іншим ключовиком і він повторюється 100 разів. Я не вірю, що використання жирного шрифту може призвести до песимізації, якщо його використовувати помірно (1-2 рази на статтю).

 • http://pavlofox.net/ Анонімний

  Я намагаюсь писати тест “натурально”, тільки в заголовки та підзаголовки включати ключові слова.
  Алгоритми пошукових систем постійно вдосконалюються, і може статись таке, що прийдеться переробляти тексти. Тому краще одразу не включати в текст багато ключових слів.

 • http://blogosphere.com.ua/2013/10/03/seo-basics-external-links/ Основи SEO: Зовнішні посилання | Українська блогосфера

  [...] сайту, як формування правильної архітектури та оптимізація контенту. Сьогодні мова піде про зовнішні посилання, як один із [...]


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.