• Можна на початку дня записувати що потрібно зробити, і по мірі зробленого викреслювати.
  Якщо я так не зроблю, “то день пропав”. Починаються соцмережі, Ютуби, пошук якихось додатків для браузера, і т.д.

 • А я використовую правило 20 хвилин.
  Перевів будильник на 20 хвилин раніше і мій ранок обов’язково починається з творчості. Ось вже другий тиждень кожного ранку пишу одну статтю. Кількість відвідувачів на сайтах починає радувати.

 • Клас! )))))

  У мене стосунки з будильниками, на жаль, не склалися. Ось уже півроку, як свій будильник я просто не чую. )

 • якщо вставати не хочеться – то і чути не будеш…
  в моєму випадку тяжко було піднятись перших кілька днів. А зараз – булильник прозвонив, ноут в руки і через 10-15 хвилин пальці вже пишуть текст

 • В моєму випадку швидше “лягати не хочеться” ввечері. ))) Хоча це речі взаємопов’язані.

 • я пофіксив дану проблему подвійним ударом
  примусово лягти ввечері і примусово встати вранці…
  після кількох днів такого режиму ввечері одразу хочеться спати
  писати і творити вранці простіше, так як голова порожня, а ніж ввечері, коли за день купу всього вже в голові…

 • Думаю, що це все ж залежить від особистості. Я, наприклад, отримую шалене задоволення від роботи вночі, коли не залишається фактично ніяких звуків, тільки стукіт клавіатури і твої думки. Особливо – коли є натхнення.

  Хоча, якщо чимось дуже захоплений, то працювати однаково хочеться і вранці і ввечері.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.