• Привіт, тут https://www.facebook.com/groups/blogivka/permalink/1489010944693913/ є трохи коментарів до твого посту.

 • Круто! ) Вочевидь фейсбук справді більш зручний майданчик для обговорення, ніж блог.

 • МІсця соціальної активності і скупченості народу беруть своє. Фейсбук дає багато можливостей але якщо в тебе є велике коло друзів-прихильників блога, то дискусія може бути і на сторінках твого ресурсу. проте, наразі, основна маса твоїх читачів перестала регулярно відвідувати сайт.

 • Олексій Піра

  Кожна людина має право на власну думку. Тому вважаю, що можна висловлювати її але не ображаючи інакодумців.)

 • Yulia Kozyr

  Привіт! Дякую за статтю! Ось створюю україномовний мамин блог (mamausmih.blogspot.com), але не знаходжу однодумців і “одномовців”. Може, підкажете людей, які теж пишуть про сім’ю українською?

 • Анонім

  Навпаки, про ці теми не варто мовчати.

 • Якщо Ваш блог про одну з цих тем, тоді так, не варто мовчати.

 • У Вас чудовий блог. ) Оскільки я сам не так давно став татом, мені було цікаво почитати. Впевнений, що на цю тему повинні знайтися й інші блоги. Але, на жаль, сам таких не знаю.

 • Yulia Kozyr

  Дякую за відповідь! Рада, що Вам сподобався. Я вже бачила на іншому блозі фото Вашої красуні )) Мій чоловік теж завів “парний” блог, де пише про свої – таткові – турботи ) Правда, там ще тільки дві публікації. Не хочу захаращувати Вам коментарі посиланнями, просто повідомляю радісну, як на мене, новину.

 • Yulia Kozyr

  Дійсно, знайшла кілька україномовних, але один не оновлювався з 2013, інший (“Блог молодого тата”) має дві короткі публікації й не оновлювався з серпня цього року, а третій більше зосереджений на саморобках – маминих та дитячих (так і називається “Радість творчості”). Може б, Ви теж почали писати на цю тему, просувати тему батьківства?

 • На дитячу тему є kazka.in 🙂 Запрошення до участі в fb.com/Kazka.in я вже надсилав, проте ні в гуглі, ні в фейсбуці я не отримав відповіді від Вас.

 • біо

  Згодна!
  Також зараз починають розвиватись наукові україномовні блоги http://probioukr.blogspot.com/

 • Як громадський активіст хочу сказати, що суспільне життя – це і є політика. І це майже неможливо – зовсім уникати згадки про суспільство, у якому живе власне будь-який блогер. Також пропоную вам згадати про недопущення згадки у типовому блозі теми жінок у певному розумінні. Адже це не просто писати на жіночу тему, не ображаючи, несподівано для себе, свою ж жіночу аудиторію.

 • Python

  Люди часом бувають настільки різними, що неможливо висловити власну думку (будь-яку), не насміхаючись (свідомо чи мимоволі) над чиїмись ідеалами. Можна лише мінімізувати кількість ображених, висловлюючи максимально мейнстрімні ідеї й уникаючи тролингу загальноприйнятих цінностей. Але який інтерес повторювати встотисячне те, що всі інші вже й так знають і можуть, у кращому разі, лише ліниво кивати головами? Крім того, навіть загальноприйнята думка когось ображає — просто про це не прийнято говорити відкрито.

 • Python

  Не всі блоги вузькотематичні. Інколи вони нагадують багатотомник Івана Франка, де поєднується поезія (як громадянська лірика, так і вірші про кохання), науково-соціально-філософські роздуми, у т.ч., критика релігійного світогляду (Франко був атеїстом), і ще багато чого… Безумовно, є різниця: видання структуровано за жанрами (поезія, політологія й особисте листування не змішуються в одному томі), тоді як блог подається в хронологічному порядку. Частково цю проблему вирішують тематичні теги, які, втім, усі ігнорують. Окремий блог на кожну тему — а що робити, якщо запис блогу лежить на перетині жанрів (наприклад, публікація про плагін для вордпрес, що автоматично блокує ворожу пропаганду в коментарях, чи, там, стаття про роль представників секс-меншин у розвитку ІТ)? 🙂

 • Публиковал и буду публиковать посты о политике, обществе, геях и т.п.
  И ведь не всегда политика – сама по себе. Например, в одном посте я публиковал собранную мной статистику о поддержке антимайдана. В другом рассказывал о математике Лефевре и его книге Алгебра совести, где с помощью математики моделируется взаимодействие между людьми. И как, оказывается, формально отличаются жители СССР и Запада по отношению к восприятию взаимодействия добра и зла. Ну и если демотиватор нарисовал – где ж его еще опубликовать, как не в блоге 🙂 Правда летом один больной россиянин исходился в истериках у меня в комментариях, грозился убить. Пришлось забанить.

 • Чим більш резонансна тема, тим більший відгук вона знайде в читачів. І чим більше автор буде тупити, тим більше це буде бісити читачів, і тим більше коментарів вони залишатимуть. Правда, вони не буть однозначно сприймати самого блогера.

 • RealMoney.com.ua

  Цікава стаття, дякую!

 • Константин Рекрутенко

  У жены День Рождение и хочу подарить ей духи, но не знаю какие – https://1001aromat.com.ua/zhenskaya-parfyumeriya


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.