Спонсор публікації:
Не знаєте де продати техніку? Найкращий вибір – дошка оголошень електроніки «Ukrhard»! Тут ви знайдете комп’ютери, комплектуючі та інше.
Не залежно від того, чи є блогінг вашим основним видом діяльності, чи просто хобі, вам потрібно якось планувати час на роботу з блогом. Адже зрештою ведення успішного блога вимагає чимало зусиль та енергії. І якщо ви не навчитесь регулярно виділяти час на створення контенту для блога, його технічну підтримку та просування – то навряд чи вам вдасться створити, а тим більше – підтримувати – популярний ресурс.
Планування
Я неодноразово згадував, що написання статтей для блога, процес хоч і творчий, та все ж не повинен залежати від мінливого настрою блогера чи “натхнення”. Тому перше, про що слід пам’ятати, якщо ви вирішили взятися за блогінг серйозно – це створення графіку публікацій та виділення часу на щоденне написання статей.
Навіть якщо ви звільнилися з роботи, щоб стати блогером і більше не залежати від жодних графіків, повністю позбутися планування все одно не вдасться. Абсолютно вільні тільки бомжі на вокзалі. І якщо ви не хочете долучитися до їх числа, доведеться навчитися планувати і дотримуватися запланованого.
Звісно, йдеться про дуже гнучкий графік, який повністю залежатиме від вас та ваших бажань. Ніхто не змусить вас “безвилазно” сидіти за комп’ютером з 9 до 18. Якщо вам хочеться написати кілька абзаців перед сніданком, потім посидіти за комп’ютером в обідній час, і вкладаючись спати, накидати на планшеті кілька ідей для статей на завтра – значить так і буде. Вся привабливість блогінгу полягає в тому, що ви можете зробити його максимально комфортним. Але знову ж таки – головне – регулярно знаходити час для активностей, пов’язаних з блогом.
Фокус
Мабуть, найскладніший аспект блогінгу (як і будь-якого іншого виду діяльності, в якому над вами немає керівника) – це здатність залишатися сфокусованим. Вміння бачити і робити найважливіше, тоді як все навколо, здається, створене для того, щоб відволікати: інтернет з його безкінечними розвагами, соціальні мережі, відео на YouTube, пошта, мобільні…
Навіть найдосвідченіші блогери стикалися з ситуацією, коли, починаючи шукати в інтернеті інформацію для чергової статті у блог, через дві години вони ловлять себе на тому, що дивляться відео з котами у Facebook.
Саме тому вміння залишатися сфокусованим є, напевне, найважливішим і найбільш цінним даром успішного блогера.
А як ви справляєтеся з плануванням? Чи вдається вам залишатися сфокусованими?
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)