НА РУССКОМ>>

В «Українській блогосфері» пропонується три види реклами:

  • банерна реклама
  • текстова реклама
  • рекламний пост

Банерна реклама

Рекламодавці можуть запропонувати свої банери у розмірах 468×60 та 125х125.

На блозі може бути розміщено максимум два банери 468×60 (вгорі, навпроти логотипу) та максимум шість банерів 125×125 (праворуч у сайдбарі). Всі банери є наскрізними (розміщуються на кожній сторінці блога) та знаходяться на «першому екрані» (читач бачить їх відразу після завантаження сторінки, без необхідності прокрутки).

Вартість одного банера 468×60 – $20 на місяць.

Вартість одного банера 125×125 – $10 на місяць.

Вартість буде переглядатися разом зі зростанням параметрів блога. Рекламодавці можуть замовити банер відразу на термін до 3 місяців, чим вберегти себе від можливого подорожчання.

Текстова реклама

До текстової реклами належать спонсорські посилання із тіла статей, «якір» до яких обирається рекламодавцем. Текстові посилання вгорі поста супроводжуються міткою: «Спонсор поста». Текстові посилання внизу поста відділені лінією. Вгорі поста може бути розміщено до 2 посилань одночасно. Внизу – до 3 посилань. Посилання є прямими, індексуються пошуковиками і розміщуються навічно.

Вартість одного посилання на початку статті (його буде видно з головної сторінки, сторінок тегів, категорій, архівів, тощо) – $5 одноразово.

Вартість одного посилання внизу статті – $3 одноразово.

Спонсорський пост

Спонсорський пост – це огляд товару, сервісу, послуги або сайта рекламодавця у вигляді звичайної статті з поміткою «рекламний пост» або «рекламний огляд». В рекламному огляді відсутні будь-які інші різновиди текстової реклами (тобто у вашому пості не рекламуватиметься хтось інший).

Вартість рекламного поста коливається у залежності від близькості тематики поста до тематики блога і починається від – $20 (якщо пишете ви) та $30 (якщо пишу я).

У випадку повної невідповідності тематик, у розміщенні рекламного поста може бути відмовлено.

Статистика блога (за даними Google Analytics)

Щомісяця «Українську блогосферу» відвідує близько 5000 унікальних відвідувачів, які здійснюють до 10 000 переглядів. За даними Feedburner щоденна кількість підписників на цей блог досягнула поділки 600 читачів (актуальні дані можна побачити на лічильнику, розміщеному на головній сторінці). Поточні пошукові характеристики блога: PR 4, ТИЦ 60.

З найсвіжішою статистикою можна ознайомитися при замовленні реклами, звернувшись за електронною адресою, наведеною нижче.

Контакти

Якщо вас зацікавила реклама на блозі або ж ви хочете уточнити будь-які статистичні дані щодо ресурсу, зв’яжіться зі мною через електронну пошту: jarofed(at)gmail.com або ICQ: 238986367

Номер гаманця WMZ: Z121175831685